Dziś, pierwszego czerwca, obchodzimy Dzień Dziecka. Jako że jest to środek tygodnia, zorganizowanie większej imprezy miejskiej jest niemożliwe. Zapracowani rodzice zwyczajnie nie mogliby zabrać swoich pociech na wydarzenie. Dlatego znane szeroko Bielskie Babeczki zorganizowały imprezę dla dzieci 5 czerwca. Udział jest bezpłatny!

Atrakcje dla dzieci i dobre jedzenie

W najbliższą niedzielę, 5 czerwca, w Bielsku Podlaskim rozpocznie się impreza przygotowana przez Bielskie Babeczki. Wydarzenie zaplanowano oczywiście dla dzieci. Atrakcji nie zabraknie. Dzieciaki będą mogły wyszumieć się na dmuchanym zamku, pokopać piłkę w dmuchanych bańkach (bubble football), przebiec tor przeszkód i puszczać gigantyczne bańki. A to jeszcze nie wszystko. Spotkanie uświetni również animatorka, pani Ania, która przygotuje dla dzieci moc wspaniałych gier i zabaw, które nie pozwolą im się nudzić!

Na koniec niedzieli zaplanowano występ DJ Lucasa. Ponadto przez cały dzień imprezy będzie można skosztować kiełbaski z grilla, gofrów i waty cukrowej. A, prawie zapomnieliśmy o quadach, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom adrenaliny.

Dzień Dziecka spędź w gronie rodzinnym

Dużo mówi się o prezentach z okazji Dnia Dziecka, często zapominając, że dzieci liczą niekoniecznie na prezenty, chociaż są w pewnym stopniu do tego przyzwyczajone. Dla każdego dziecka najważniejsza jest uwaga i miłość rodziców, nawet jeśli pociechy nie mówią tego wprost. Dlatego nie przejmujcie się pomysłami na prezent, a zamiast tego spróbujcie znaleźć czas, by poświęcić dzieciom cały dzień. Wspólne jedzenie posiłków, zabawa, oglądanie filmu, spacer — pomysłów na wspólne spędzenie dnia jest mnóstwo, niezależnie od pogody i zasobności portfela.

Dzieci to skarb, który nie zawsze jest należycie doceniany. Pamiętajmy, że maluchy zasługują na to, co najlepsze, a dając im dobry przykład, dajemy im również szansę na dobrą przyszłość. Warto mieć to na uwadze, ponieważ rodzice są dla dzieci wszystkim, a rodziny powinny się wspierać.