Każdy powinien od czasu do czasu rzucić wszystko i zjeść na mieście. Dania w restauracjach są smaczne, a w dodatku zmywaniem po obiedzie zajmuje się ktoś inny. Wyjście do restauracji to także świetna okazja, by zrzucić domowy lub pracowniczy dres i przebrać się w coś ciekawszego. Pozostaje tylko wybrać restaurację! Przygotowaliśmy dla Was opis trzech najpopularniejszych restauracji w Bielsku Podlaskim!

Mickievicza 62

Najpopularniejsza restauracja w Bielsku Podlaskim to bez wątpienia Mickievicza 62. Przyjemny, ładnie urządzony lokal, miła obsługa i jedzenie, którego nie zjesz w domu. Najlepsze w restauracjach jest to, że można zamówić pracochłonne i trudne w przygotowaniu danie, którego nikomu nie chce się przyrządzać w domu.

W restauracji przy ulicy Mickiewicza 62 jest dużo takich specjałów, które rozpieszczają podniebienie i które są zbyt skomplikowane, by je przyrządzać w domu. Na uwagę zasługują również przystępne ceny.

Smaki z Pieca

Czas na znakomitą pizzerię i szczyptę gruzińskiej kuchni. Restauracja cieszy się ogromną popularnością, ponieważ wielbicieli pizzy w naszym kraju nie brakuje. To również jedyna w Bielsku restauracja oferująca pizzę wypiekaną w piecu opalanym drewnem. Właściciel chwali się, że ciasto do pizzy przygotowywane jest z prawdziwej włoskiej mąki. Dania można zamawiać na wynos z dowozem lub jeść na miejscu. Duży plus za obecność ogródka!

Wołowy Burger

Może wyjście na burgera nie kojarzy się z odświętnym niedzielnym obiadem, ale te solidnie wyposażone buły smakują praktycznie każdemu! Można usiąść w klimatycznym, niedużym lokalu lub zamówić jedzenie na wynos. Wołowy Burger jest chętnie odwiedzany przez klientów i ma swoich stałych wielbicieli. Burgery są syte, pyszne i przygotowywane ze świeżych składników. Oponie pozostawione przez internautów wskazują, że mieszkańcy Bielska Podlaskiego chętnie wracają do lokalu, by ponownie skosztować tutejszych pyszności.