W wyniku inicjatywy słynnych Bielskich Babeczek, dzieci zamieszkujące Bielsk i okoliczne miejscowości, będą mogły uczestniczyć w prawdziwej wodnej bitwie. Nie zabraknie również pachnącej strażackiej piany. Zapowiada się świetna impreza — poznajcie szczegóły!

Bitwa wodna jak w Lany Poniedziałek

Mamy upalne lato i każdy marzy o odrobinie chłodu, stąd sprytne kobiety z Bielska zaplanowały i zorganizowały znakomitą imprezę. Bitwa wodna zaplanowana na początek sierpnia jest dedykowana najmłodszym, ale oczywiście dorośli także mogą się pojawić. Największą atrakcją wydarzenia będzie prawdziwa strażacka piana, która uświetni imprezę dzięki uprzejmości strażaków z Łubina Kościelnego. Oprócz tego zaplanowano bitwę na balony i organizatorki zachęcają do zabrania ze sobą wszelkich sprzętów, które mogą przydać się w wodnej bitwie.

Wodną imprezę zaplanowano na 1 sierpnia, na godzinę 14:00. Warto zabrać ze sobą ubranie na zmianę, ręcznik i wspomniane wcześniej akcesoria wodne typu balony, pistolety na wodę i tym podobne. Wstęp jest bezpłatny.

Kim są Bielskie Babeczki?

Panie z klubu Bielskie Babeczki rozpoczęły swoją działalność w trakcie wybuchu pandemii w Polsce i na świecie. Kobiety wykorzystały swoje umiejętności, by szyć i rozdawać bezpłatnie maseczki. A kiedy koronawirus został do pewnego stopnia okiełznany, kobiety znalazły inne cele. Jak same mówią, łączy je chęć niesienia pomocy. Każda z kobiet wykorzystuje swoje umiejętności i predyspozycje, by pomagać innym. Przy okazji dostarczają swoim obserwatorom na Facebooku mnóstwo dobrego humoru.

Stopniowo Bielskie Babeczki zyskały rozpoznawalność dzięki swojej działalności charytatywnej. To spowodowało, że znalazły wielu sojuszników. Kobiety żartują, że zorganizowały Bitwę Wodną, bo są kojarzone głównie z puszkami do zbiórek. Tym razem postanowiły więc zaskoczyć mieszkańców Bielska i okolic, organizując bardzo pozytywną imprezę.

Gorąco zachęcamy do udziału w sierpniowym wydarzeniu i życzymy wszystkiego dobrego dzielnym członkiniom Bielskich Babeczek.