Jeżeli nurtują Cię myśli, jak spełniająco zagospodarować niedzielne popołudnie 12 maja, mamy dla Ciebie propozycję. Miasto Brańsk, znane z dbałości o dziedzictwo motoryzacji, zaprasza na trzecią edycję zlotu pojazdów retro. Wszyscy miłośnicy starych czterokołowców mają więc szansę dołączyć do uroczej imprezy.

Kolejna odsłona tego corocznego zdarzenia zaplanowana jest na godzinę 13.00. Miejsce zbiórki to ulica Rynek w samym sercu Brańska. Pomyślano o tym, by udział w zlocie był dostępny dla każdego, dlatego też nie przewidziano żadnych opłat za wstęp.

Ale to nie wszystko! Właśnie dla uczestników zlotu, organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji. Na miejscu będzie można skosztować pieczonego jagnięcia prosto z rożna. Dla melomanów przewidziano dużą dawkę muzyki. Dla miłośników rywalizacji – konkursy związane z motoryzacją. Maluchy natomiast będą mogły bawić się na dmuchanych zamkach. A dla tych, którzy lubią próbować nowych smaków, przewidziano stoiska z jedzeniem na kółkach, popularne food trucki. Wydarzenie otrzymało błogosławieństwo od burmistrz miasta Brańsk, który objął nad nim swoje patronaty.