Zapraszamy na uroczyste obchody 40. rocznicy powstania Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Ziemia Bielska”. Zaplanowana celebracja rozpocznie się w sobotę, 9 września, o godzinie 14:00. Miejsce spotkania to plac przy Domu Działkowca, zlokalizowanym przy ulicy Wojska Polskiego 79 w malowniczym Bielsku Podlaskim.

Na uczestników czeka bogaty program imprezy. Z zaplanowanych atrakcji można wymienić między innymi wręczenie medali związkowych oraz specjalnych wyróżnień. Przewidziane są także różnego rodzaju konkursy, w tym na najpiękniej zaaranżowaną działkę, najsmaczniejsze domowe ciasto oraz najlepszą nalewkę. Dobrze zaplanowany dzień zawiera również część artystyczną i sportową.

Po tych wszystkich atrakcjach, na uczestników czeka wspólny posiłek, który stanowi idealne podsumowanie dnia. Finał celebracji umili zabawa przy muzyce, dzięki której wszyscy będą mogli bawić się do późna.

Organizatorzy pragną zaznaczyć, że na to wyjątkowe wydarzenie zaproszeni są nie tylko posiadacze działek, ale również wszyscy, którzy cenią sobie dobrą zabawę w otoczeniu natury.