HBO Max miało być platformą, która zwojuje telewizję. Niestety, liczba subskrybentów najwyraźniej nie była zgodna z oczekiwaniami, przez co platforma HBO wkrótce stanie się częścią innej platformy streamingowej. Zmiany te nie oznaczają jednak, że na HBO nie ma co oglądać. Specjalnie dla Was wybraliśmy kilka perełek filmowych i serialowych, które warto zobaczyć!

Najlepsze filmy na HBO Max

W tym miesiącu HBO pojawiło się sporo nowości, głównie thrillerów i horrorów. Szczególną uwagę zwraca film Odzyskać Noc, opowiadający historię młodej artystki, która pewnej nocy stała się ofiarą brutalnej napaści. Kobieta spotyka się ze sceptycyzmem otoczenia, gdyż nikt nie chce uwierzyć w jej historię. Pojawiają się głosy, że artystka sama zrobiła sobie krzywdę, by zadbać o rozgłos. Film jest ciekawy, chociaż brakuje mu czegoś do bycia w top of the top. Warto jednak zaznaczyć, że na platformie HBO wciąż dostępne są filmowe bestsellery i to w całych seriach. Mowa tu na przykład o Batmanie (najnowsza część z udziałem Roberta Pattinsona jest zaskakująca dobra), Harrym Potterze, czy Tajemnicach Dumbledore’a.

Popularne seriale na HBO Max

HBO Max to kopalnia klasyków, jeśli chodzi o seriale. Na platformie dostępne są wszystkie odcinki Przyjaciół i zakończonego w 2021 roku serialu Nie z tego świata, opowiadającego o przygodach braci Winchester. Rekordy popularności bije również serial Euphoria, który na razie ma tylko dwa sezony, jednak fani na całym świecie niecierpliwie czekają na 3 serię odcinków. Wkrótce na stronie HBO Max pojawi się natomiast długo wyczekiwany spin-off serialu Gra o Tron. Na serial Bogowie. Królowie. Ogień. Krew. czekano długo. Wkrótce przekonamy się, czy było warto!