Lato sprzyja romantycznym uniesieniom i bez wątpienia stanowi świetną okazję do nietypowych randek. Zimą takich okazji jest znacznie mniej, a to z powodu chłodu, zachęcającego do spędzania czasu wyłącznie w salonie pod kocem. Na szczęście przed nami wciąż jeszcze odrobina lata, dlatego podpowiadamy, gdzie w Bielsku Podlaskim warto udać się na randkę.

Romantyczna aktywność fizyczna

Szkoda tracić piękne dni lata na przesiadywanie w dusznym kinie, czy gwarnych barach i restauracjach. Tego typu aktywności warto zostawić sobie na chłodny sezon. Bielsk Podlaski słynie z pięknych, zielonych okolic, do których możemy zaliczyć Park Królowej Heleny, czy Park Aleksandra Jagiellończyka. To doskonała okazja, by zabrać swoją randkę na piknik, czy aktywne popołudnie na rolkach, rowerach lub hulajnogach. Aktywność sportową można zakończyć w ogródku lokalnej restauracji lub lodziarni. Pamiętajmy, że w randkach nie chodzi o to, by drugiej osobie przychylić nieba (chociaż związki z długim stażem bez wątpienia powinny się starać), a o wzajemne poznanie się i znalezienie wspólnych zainteresowań. Aktywność na świeżym powietrzu pozwoli Wam się szybko rozluźnić i złapać nić porozumienia.

Wypad za miasto

Jeśli znacie się już lepiej, możecie pokusić się o randki za miastem. Bez wątpienia ma to swój urok, zwłaszcza że Bielsk Podlaski otaczają niezwykle atrakcyjne miasta pełne ciekawych miejsc. Można na przykład udać się do Parku Wodnego w Hajnówce. Latem popularnym miejscem jest plaża w Białymstoku. Stawy Dojlidzkie absolutnie Was oczarują! W Białymstoku można zobaczyć również ZOO, które także idealnie sprawdzi się jako pomysł na randkę. Urocze zwierzaki z ZOO wprawią Was w pozytywny nastrój, co z pewnością korzystnie wpłynie na jakość Waszej randki. W Białymstoku nie brakuje również muzeów i chociaż są to miejsca mało kojarzące się z randkowaniem, to pozory mylą (sprawdź: https://swinfo.pl/2022/07/fort-gerharda-miejscem-milosnych-schadzek/).

A Wy macie jakieś pomysły na ciekawe randki? Dajcie znać w komentarzach.