Każdy dzień jest dobry, by zrezygnować z gotowania obiadu i wybrać się do dobrej restauracji. W 2020 roku nie mieliśmy zbyt wiele okazji, by spędzić beztroski czas poza domem. Warto to nadrobić, zwłaszcza że lato zbliża się do końca. Jakie restauracje w Bielsku Podlaskim cieszą się największą popularnością? Zapraszamy na krótki ranking restauracji, które wybraliśmy na podstawie opinii klientów w Google.

Pizzeria Porto di Napoli

Pięciogwiazdkowa pizzeria w Bielsku cieszy się ogromnym uznaniem klientów. Wszyscy uwielbiamy dobrą pizzę a w Pizzeria Porto di Napoli zdecydowanie można taką otrzymać. Pracownic restauracji bardzo dbają, by pizza miała znakomity smak. Z tego względu wykorzystują naprawdę dobre i przede wszystkim świeże składniki. Tę jakość czuć przy każdym kęsie. Klienci doceniają również bardzo dobry smak ciasta, które jest inne niż w typowej pizzy. Zdecydowanie na plus!

Atutem lokalu jest również przyjemne wnętrze i sympatyczna obsługa. Miejsce naprawdę warte uwagi. Jeśli masz ochotę na pizzę z tej restauracji, udaj się pod adres: Henryka Sienkiewicza 3.

Masala Kebab

W Polsce kebab cieszy się chyba większą popularnością niż sam McDonald. Budki z kebabem można spotkać w każdym mieście, bez względu na ilość mieszkańców. Niestety przy tak dużym zainteresowaniu kebabem dość ciężko jest znaleźć lokal, który serwuje dobre, wysokiej jakości potrawy tego typu. Na szczęście mieszkańcy Bielska nie muszą się tym martwić, bo mają Masala Kebab. W przyjemnym lokalu można zamówić znakomite kebaby i pyszne zapiekanki. Wszystko przygotowane ze świeżych składników. Duże porcje.

Wołowy Burger

Nic tak nie pomaga w walce z burczącym żołądkiem, jak soczysty, syty burger. Ten lokal spodoba się wszystkim mięsożercom, zwłaszcza miłośnikom znakomicie przyrządzonej wołowiny. Wołowy Burger ma przyjemny lokal i fajną obsługę. W dobrej cenie można się naprawdę najeść i w dodatku ze smakiem. Będziecie chcieli tu wracać! Lokal znajduje się przy ulicy Adama Mickiewicza 25/2.