Funkcjonariusze z bielskiego oddziału drogówki zatrzymali prawo jazdy innemu kierowcy, który postanowił przekroczyć limit prędkości w obszarze zabudowanym. Siedemdziesięcioletni mężczyzna, przejeżdżający przez Kotły, został zarejestrowany jadąc z prędkością 119 km/h. Za swoje działania został ukarany mandatem w kwocie 2000 złotych, a na jego konto trafiło dodatkowo 14 punktów karnych.

Oficerowie drogówki z Bielska codziennie monitorują prędkość, z jaką poruszają się kierowcy po drogach. Kontrole prędkości odbywały się również w weekend, między innymi w miejscowości Kotły. To właśnie tam funkcjonariusze zatrzymali skodę do kontroli. Za jej kierownicą siedział 67-latek, który poruszał się z prędkością 119 km/h, pomimo że obowiązujące ograniczenie wynosiło 50 km/h. Mężczyzna, który jest mieszkańcem powiatu białostockiego, otrzymał mandat w wysokości 2000 złotych i 14 punktów karnych na swoim koncie. Dodatkowo, stracił prawo do prowadzenia pojazdów.

Zachęcamy do ostrożności na drodze i przestrzegania zasad kodeksu drogowego. Każde nieodpowiednie zachowanie na drodze może mieć poważne konsekwencje.